Dodacie a platobné podmienky

Objednaný tovar je možné vyzdvihnúť osobne po telefonickom dohovore, nechať doručiť poštou, alebo kuriérskou službou v rámci SR. Pre doručenie kuriérskou službou treba uviesť aj mobilné číslo, aby sa kuriér vedel s vami dohodnúť na presnom čase a mieste dodania tovaru.  

Spôsob platby

Kupujúci si môže vybrať nasledujúce spôsoby, ako za tovar zaplatiť v akceptovanej mene € (Euro):

  • dobierkou - za tovar platí pri prevzatí
  • úhradou na účet bankovým prevodom - pred expedíciou
  • kreditnou / debetnou kartou - pred expedíciou tovaru

Pri platbe vopred je treba uviesť variabilný symbol, ktorý vám poskytneme (číslo vašej objednávky). Ak tovar objednávate na IČO, bude vám vystavená zálohová faktúra.

Spôsoby doručenia tovaru

Cena dopravy objednávky nad 69.99 €...............0,00 €

Slov. pošta II. tr / Dobierka (2 dni)....................... 4,00 €

Doručenie zásielky prostredníctvom slovenskej pošty II. triedou na dobierku. Váha zásielky do 10 kg a doručenie do 2 pracovných dní od podania zásielky na pošte, pokiaľ je tovar skladom

Slov. pošta II. tr / Bank. prevod (2-3 dni)............. 2,50 €

Doručenie zásielky prostredníctvom slovenskej pošty II. triedou. Váha zásielky do 10 kg a doručenie do 2 pracovných dní od podania zásielky na pošte, pokiaľ je tovar skladom. Platba vopred bankovým prevodom na náš účet

DPD kuriér / Dobierka (24 h)............................... 6,50 €

Doručenie zásielky kuriérom DPD do 24h na dobierku, pokiaľ je tovar skladom. Váha zásielky do 50 kg.

DPD kuriér / Bank. prevod (24 h)......................... 5,00 €

Doručenie zásielky kuriérom DPD do 24h, pokiaľ je tovar skladom. Váha zásielky do 50 kg. Platba vopred bankovým prevodom na náš účet

Dodacie lehoty

Objednávka tovaru sa spracováva v priebehu 1-2 dní, pričom o vybavení objednávky budete informovaný e-mailom alebo telefonicky. Ak platíte prevodom na účet, doba spracovania začína plynúť až po poukázaní čiastky na náš účet.

Doba expedície sa štandardne pohybuje v rozmedzí 1-14 dní v závislosti od našich skladových zásob resp. v závislosti od skladových zásob našich dodávateľov. Táto doba sa môže v určitých prípadoch predĺžiť. V takom prípade upozorníme kupujúceho e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty a v prípade, že mu predlžená doba nevyhovuje, má možnosť stornovania objednávky. K expedičnej dobe treba ešte pripočítať čas potrebný na doručenie.

Za splnenie dodávky sa považuje dodanie tovaru na miesto odberu, ktoré si kupujúci uviedol v objednávke. Pri preberaní tovaru odporúčame Kupujúcemu skontrolovať neporušenosť balíka. V prípade jeho poškodenia odporúčame na mieste spísať s prepravcom protokol o zistených vadách spôsobených počas prepravy. Prevzatie poškodeného balíka neodporúčame. Poškodený balík sa tak vráti Predávajúcemu, ktorý skontroluje poškodenie a zabezpečí nápravu.