Videá drevených hračiek

Hračka mama sova s mláďatkom

Drevená hračka mama sova s mláďatkom so šnúrkou na ťahanie ponúka deťom hneď niekoľko možností ako sa s hračkou môžu hrať.

Hra chytanie rybičiek

Hra chytanie rybičiek je drevená hračka, ktorá potrénuje sústredenosť a trpezlivosť detí. Hra rybolov pozostáva z dreveného mora, ktoré si pomocou 5 dielikov jednoducho poskladajú aj deti, 2 drevených rybárskych prútikov, ktoré môžu deti využiť na napichovanie rybičiek alebo upevniť na koniec šnúrku s magnetom a tak rybárčiť. Každý z ôsmich morských živočíchov sa dá napichnúť na paličku alebo chytiť na udicu pomocou magnetu.

 Navliekanie korálok

40 extra veľkých drevených farebných korálikov na navliekanie a 14 korálikov s motívom zvieratiek. Drevené koráliky sú výborná hračka na cvičenie jemnej motoriky, zručnosti a trpezlivosti dieťaťa. Drevená kazeta, v ktorej sú koráliky uložené sa zatvára posuvným priesvitným vekom.

Pestrofarebná plyšová stonožka

Plyšová hračka stonožka v pestrých farbách precvičí jemnú motoriku prštekov detí.  V každom zo šiestich farebných dielikov tela tejto stonožky je otvor, ktorý je dômyselne uzavretý šnúrkouz, zipsom, gombíkom, prackou, suchým zipsom a cvokom, takže vaše dieťatko bude mať čo robiť, aby ich pootváralo a pozatváralo. Potrénuje si tak svoju trpezlivosť, motorické zručnosti ručičiek a hravou formou sa naučí uviazať šnúrky.

Puzzle box "Dopravné prostriedky"

Puzzle box z preglejky s motívom dopravných prostriedkov poteší najmä malých chlapcov. 44 veľkých dielikov potrápia malé detské rúčky. Dieťa začne skladať puzzle od toho najjednoduchšieho vozidla pozostávajúceho z dvoch dielikov a pokračuje ku zložitejším pozostávajúcim až zo 7 dielikov. Skladačka puzzle rozvíja jemnú motoriku a dieťa pri nej spoznáva rôzne zvieratká. Puzzle je vyrobené z kvalitnej preglejky, vrátane pestrofarebných motívov lietadla, lode, sanitky atď.