Dodanie a platba za hračky

Objednaný tovar je možné vyzdvihnúť osobne po telefonickom dohovore, nechať doručiť poštou, alebo kuriérskou službou v rámci SR. Pre doručenie kuriérskou službou odporúčame uvádzať aj mobilné číslo, aby sa kuriér vedel s vami dohodnúť na presnom čase a mieste dodania tovaru.  

1. PRI NÁKUPE DO 19,99 €

Slovenská pošta:

  • Slov. pošta I. tr / Dobierka (2 dni)....................... 4,00 €

Doručenie zásielky prostredníctvom slovenskej pošty I. triedou na dobierku. Váha zásielky do 10 kg a doručenie do 2 pracovných dní od podania zásielky na pošte, pokiaľ je tovar skladom.

  • Slov. pošta II. tr / Dobierka (2-3 dni).................. 3,00 €

Doručenie zásielky prostredníctvom slovenskej pošty II. triedou na dobierku. Váha zásielky do 10 kg a doručenie do 2-3 pracovných dní od podania zásielky na pošte, pokiaľ je tovar skladom.

  • Slov. pošta I. tr / Bank. prevod (2 dni)................ 3,50 €

Doručenie zásielky prostredníctvom slovenskej pošty I. triedou. Váha zásielky do 10 kg a doručenie do 2 pracovných dní od podania zásielky na pošte, pokiaľ je tovar skladom. Platba vopred bankovým prevodom na náš účet.

  • Slov. pošta II. tr / Bank. prevod (2-3 dni)........... 2,50 €

Doručenie zásielky prostredníctvom slovenskej pošty II. triedou. Váha zásielky do 10 kg a doručenie do 2-3 pracovných dní od podania zásielky na pošte, pokiaľ je tovar skladom. Platba vopred bankovým prevodom na náš účet

Kuriér:

  • DPD kuriér / Dobierka (24 h)............................... 6,50 €

Doručenie zásielky kuriérom DPD do 24h na dobierku, pokiaľ je tovar skladom. Váha zásielky do 50 kg.

  • DPD kuriér / Bank. prevod (24 h)......................... 5,00 €

Doručenie zásielky kuriérom DPD do 24h, pokiaľ je tovar skladom. Váha zásielky do 50 kg. Platba vopred bankovým prevodom na náš účet

2. PRI NÁKUPE NAD 19,99 € ZA DOPRAVU NEPLATÍTE!

Pri doručení tovaru mimo SR, účtujeme poštovné podľa platných taríf Slovenskej pošty.

Spôsob platby

Kupujúci za tovar zaplatí v € (prípadne inej mene) spôsobom dohodnutým v objednávke, a to:

  • dobierkou – za tovar platí pri prevzatí
  • úhradou na účet bankovým prevodom

Pri platbe uvádzajte ako variabilný symbol vždy číslo objednávky, resp. zálohovej faktúry.

Dodacie lehoty

Objednávka tovaru sa spracováva v priebehu 1-2 dní, pričom o vybavení objednávky budete informovaný e-mailom alebo telefonicky. Ak platíte prevodom na účet, doba spracovania začína plynúť až po poukázaní čiastky na náš účet.

Doba expedície sa štandardne pohybuje v rozmedzí 1-14 dní v závislosti od našich skladových zásob resp. v závislosti od skladových zásob našich dodávateľov. Táto doba sa môže v určitých prípadoch predĺžiť. V takom prípade upozorníme kupujúceho e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty a v prípade, že mu predlžená doba nevyhovuje, má možnosť stornovania objednávky. K expedičnej dobe treba ešte pripočítať čas potrebný na doručenie.

Za splnenie dodávky sa považuje dodanie tovaru na miesto odberu, ktoré si kupujúci uviedol v objednávke. Pri preberaní tovaru odporúčame Kupujúcemu skontrolovať neporušenosť balíka. V prípade jeho poškodenia odporúčame na mieste spísať s prepravcom protokol o zistených vadách spôsobených počas prepravy. Prevzatie poškodeného balíka neodporúčame. Poškodený balík sa tak vráti Predávajúcemu, ktorý skontroluje poškodenie a zabezpečí nápravu.